کلمه کلیدی خود را وارد کنید

امکان دسترسی همه

دوره های آموزش آنلاین این امکان را به تمامی زبان آموزان گرامی میدهد تا از سراسر دنیا از دوره های آکادمی زبان ساینا بهره مند شوند.

صرفه جویی در وقت و هزینه

سهولت در شرکت، صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد از مهمترین خصوصیات دوره های آموزش از راه دور این موسسه محسوب میشود.

کیفیت مدرسان

برگزاری دوره های آموزش از راه دور زبان زیر نظر اساتید برتر آموزش زبان ایران انجام میشود که از طریق اپلیکیشن های واتس اپ و اسکایپ انجام می گیرد.

بهترین روشها و کتابها

در این دوره ها علاوه از بهترین روشها و کتابهای آموزش زبان نیز استفاده می شود که به زبان آموز این امکان را میدهد که در زمینه نیاز تخصصی خود آموزش ببیند.

درباره آکادمی زبان ساینا

ویژگی ها و خدمات آکادمی ساینا

درباره ما

ما در آکادمی زبان ساینا شما را به یادگیری مفهوم جدیدی از یادگیری زبان با شیوه های مختلف در دوره های زمانی مختلف دعوت می کنیم.

شاید دوره های آموزشی مختلفی را گذرانده باشید اما تسلط کافی بر زبان ندارید، شیوه یادگیری خود را تغییر دهید، ما به شما راهکار این تغییر را خواهیم گفت.

مهمتر از فراگیری زبان، یادگیری مهارت زبان آموزی است، ما به شما این مهارت را خواهیم آموخت.

تاریخچه

آکادمی زبان ساینا با ارائه شیوه های ویژه و البته استاندارد جهانی در حوزه آموزش زبانهای خارجی و با تاکید بر سیاست کیفی و نتیجه گرایی از بهترین متدهای آموزشی برای زبان آموزان استفاده می کند.

در قالب تیمی از متخصصین تحصیلکرده و باتجربه در حوزه مدیریت و آموزش با هدف آموزش شیوه درست آموزش زبان و بدون شعار و تبلیغات در کشور می باشد.

سیستم آموزشی موسسه آموزش زبان ساینا به صورت ترکیبی می باشد و از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی در روش تدریس ترکیب شده و هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس استفاده می گردد، به نحوی که از روش های کسل کننده و قدیمی که بیشتر بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارد اجتناب گردیده است.

دوره های عمومی و تخصصی آکادمی زبان ساینا انعطاف پذیر بوده و شما می توانید دوره و یا حتی مهارت زبانی مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

خانمی در حال فکر کردن
ماموریت ما

به دلیل استقبال فراوان زبان آموزان و همچنین عدم امکان شرکت در کلاس های حضوری برای تعداد زیادی از کسانی که علاقمند به فراگیری یک یا چند زبان هستند و یا عدم دسترسی به آموزشگاه مناسب و البته بسیاری از موارد که از مزایای آموزش از راه دور محسوب می شود، آکادمی زبان ساینا از جمله معدود برگزارکنندگان دوره های آموزش از راه دور و غیر حضوری زبان های خارجی میباشد.

دوره های آموزش از راه دور این امکان را به تمامی دوستان و زبان آموزان گرامی میدهد تا از سراسر دنیا امکان استفاده از دوره های آکادمی زبان ساینا را داشته باشند و از آن بهره مند شوند.

سهولت در شرکت، صرفه جویی در وقت و ذخیره کردن زمان و هزینه رفت و آمد از خصوصیات ابتدایی و اولیه دوره های آموزش از راه دور این موسسه محسوب میشود.

استراتژی ما

برگذاری دوره های آموزش از راه دور زبان زیر نظراساتید برتر آموزش زبان ایران انجام میشود که میتواند از طریق اپلیکیشن های واتس آپ، اسکایپ و تلگرام انجام گیرد.

این دوره ها علاوه بر آموزش زبان به شکل آموزش از راه دور شامل پکیج های آموزش زبان نیز میباشند. این دوره ها به زبان آموز این امکان را میدهند که با وجود هرگونه شرایط خاص خویش بتواند از آموزش زبان های خارجی بهره مند شود.

لازم است که بدانید شرایط شرکت در دوره های آموزش آنلاین کاملا دارای ویژگی های دوره های آموزش خصوصی میباشد که طبق ساعات و روز مورد نظر زبان آموز استاد با وی هماهنگ میشود وکلاسها را برای وی برنامه ریزی میکند.

لازم به ذکر است آکادمی زبان ساینا نتیجه حاصل از این دوره ها را برابر با نتیجه دوره های حضوری میداند و تمامی زبان آموزان شرکت کننده در این دوره ها از روند دوره ها و کلاس های آموزش از راه دور خود ابراز رضایت و خرسندی میکنند.

چرا انتخاب ما

دلایل مهمی وجود دارد

بهترین مدرسان

بهترین مدرسان با بهترین متدهای آموزشی به شما تدریس خواهند کرد.

پذیرش از دانشگاه های پرتغال

بدون شک بهترین دانشگاه و بهترین رشته دانشگاهی در پرتغال برای شما انتخاب خواهد شد

رضایت زبان آموزان و دانشجویان

زبان آموزان و دانشجویان از خدمات آکادمی زبان ساینا راضی هستند.

مدرسان ما

بیش از 20 سال سابقه در آموزش زبان

112

کلاس ها

147

داشنجویان

15

مدرسان

5762

دنبال کنندگان

جدیدترین مقالات

همه چیز درباره زبانها

×

سلام!

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ پیام بفرستید

 

× مشاوره آنلاین