آکادمی زبان و ترجمه ساینا

توانایی های ما

آموزش آنلاین زبان
ترجمه متون به فارسی و بالعکس
مترجم شفاهی

آکادمی زبان ساینا

ما در آکادمی زبان ساینا با پرهیز از تبلیغات کاذب که به شیوه معمول موسسات کوچک و بزرگ تبدیل شده است، شما را به یادگیری مفهوم جدیدی از یادگیری زبان با شیوه های مختلف در دوره های زمانی مختلف دعوت می کنیم.

شاید دوره های آموزشی مختلفی را گذرانده باشید اما تسلط کافی بر زبان ندارید، شیوه یادگیری خود را تغییر دهید، ما به شما راهکار این تغییر را خواهیم گفت.

مهمتر از فراگیری زبان، یادگیری مهارت زبان آموزی است، ما به شما این مهارت را خواهیم آموخت.

نحوه ارائه آموزش و خدمات

به دلیل استقبال فراوان زبان آموزان و همچنین عدم امکان شرکت در کلاس های حضوری برای تعداد زیادی از کسانی که علاقمند به فراگیری یک یا چند زبان هستند و یا عدم دسترسی به آموزشگاه مناسب و البته بسیاری از موارد که از مزایای آموزش از راه دور محسوب می شود، آکادمی زبان ساینا از جمله معدود برگزارکنندگان دوره های آموزش از راه دور و غیر حضوری زبان های خارجی میباشد.

دوره های آموزش از راه دور این امکان را به تمامی دوستان و زبان آموزان گرامی میدهد تا از سراسر دنیا امکان استفاده از دوره های آکادمی زبان ساینا را داشته باشند و از آن بهره مند شوند.

سهولت در شرکت، صرفه جویی در وقت و ذخیره کردن زمان و هزینه رفت و آمد از خصوصیات ابتدایی و اولیه دوره های آموزش از راه دور این موسسه محسوب میشود.

برگذاری دوره های آموزش از راه دور زبان زیر نظراساتید برتر آموزش زبان ایران انجام میشود که میتواند از طریق اپلیکیشن های واتس آپ، اسکایپ و تلگرام انجام گیرد.

این دوره ها علاوه بر آموزش زبان به شکل آموزش از راه دور شامل پکیج های آموزش زبان نیز میباشند. این دوره ها به زبان آموز این امکان را میدهند که با وجود هرگونه شرایط خاص خویش بتواند از آموزش زبان های خارجی بهره مند شود.

لازم است که بدانید شرایط شرکت در دوره های آموزش آنلاین کاملا دارای ویژگی های دوره های آموزش خصوصی میباشد که طبق ساعات و روز مورد نظر زبان آموز استاد با وی هماهنگ میشود وکلاسها را برای وی برنامه ریزی میکند.

لازم به ذکر است آکادمی زبان ساینا  نتیجه حاصل از این دوره ها را برابر با نتیجه دوره های حضوری میداند و تمامی زبان آموزان شرکت کننده در این دوره ها از روند دوره ها و کلاس های آموزش از راه دور خود ابراز رضایت و خرسندی میکنند.

ماموریت آکادمی زبان ساینا

آکادمی زبان ساینا با ارائه شیوه های ویژه و البته استاندارد جهانی در حوزه آموزش زبانهای خارجی و با تاکید بر سیاست کیفی و نتیجه گرایی از بهترین متدهای آموزشی برای زبان آموزان استفاده می کند.

در قالب تیمی از متخصصین تحصیلکرده و باتجربه در حوزه مدیریت و آموزش با هدف آموزش شیوه درست آموزش زبان و بدون شعار و تبلیغات در کشور می باشد.

سیستم آموزشی موسسه آموزش زبان ساینا به صورت ترکیبی می باشد و از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی در روش تدریس ترکیب شده و هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس استفاده می گردد، به نحوی که از روش های کسل کننده و قدیمی که بیشتر بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارد اجتناب گردیده است.

دوره های عمومی و تخصصی آکادمی زبان ساینا انعطاف پذیر بوده و شما می توانید دوره و یا حتی مهارت زبانی مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

صاحب امتیاز:

، دانش آموخته زبان اسپانیایی با بیش از ۱۵ سال تجربه عملی در حوزه آموزش زبان بصورت خصوصی، ترجمه انواع متون، مسلط به زبان پرتغالی و بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و کسب و کار اینترنتی می باشد.

وی بیش از ۸ سال در عرصه رسانه های دیجیتال و روزنامه نگاری اینترنتی و همچنین شبکه های اجتماعی بصورت متمرکز فعالیت داشته است.

تلفن تماس:

۰۹۰۱۴۱۵۹۴۳۵

ایمیل:

sainazaban@gmail.com