کلمه کلیدی خود را وارد کنید

قوانین و مقررات

 

کاربر گرامی لطفاً موارد قوانین و مقررات را جهت استفاده بهینه از خدمات آکادمی زبان ساینا بدقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت آکادمی زبان ساینا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آکادمی زبان ساینا از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آکادمی زبان ساینا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات آکادمی زبان ساینا تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر موافق است که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با درج اطلاعات خود در فرم ثبت نام، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آکادمی زبان ساینا اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات آکادمی زبان ساینا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آکادمی زبان ساینا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آکادمی زبان ساینا به صورت الکترونیکی (ایمیل یا پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا تخفیفات، امکان دارد آکادمی زبان ساینا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. هرگونه پیامک که از شماره پیامکی مندرج در وبسایت آکادمی زبان ساینا به کاربران ارسال نشده باشد تخلف و سوء استفاده از نام آکادمی زبان ساینا است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً آن را به  info@sainazaban.ir ارسال فرمایید.

سیاست‏‌ رعایت حریم شخصی:

آکادمی زبان ساینا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. آکادمی زبان ساینا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز را برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت، توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آکادمی زبان ساینا ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آکادمی زبان ساینا جزئی از اموال آکادمی زبان ساینا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آکادمی زبان ساینا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آکادمی زبان ساینا محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، و پردازش و ارسال سفارش :

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده حداکثر 72 ساعت از زمان ثبت سفارش پاسخ داده خواهد شد .

آکادمی زبان ساینا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت17  الی 21 روزهای کاری، امکان پاسخگویی میباشد.

آکادمی زبان ساینا همواره در ارسال مواد آموزشی و ارائه خدمات، در صورتی که موجودی مواد آموزشی یا ارائه آن خدمت در آکادمی زبان ساینا به پایان برسد، حتی پس از ثبت سفارش‌، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای آکادمی زبان ساینا محفوظ است.

کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، آکادمی زبان ساینا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست خواهد کرد و امکان تاخیر در ارائه خدمات وجود دارد.

لازم به ذکر است افزودن کالا و خدمات به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند و حتما باید ثبت نهایی انجام شود و متقاضی کدرهگیری یا تاییدیه از طریق ایمیل یا پیامک دریافت کند.

شرایط انصراف از خدمات:

زبان آموز

  • زبان آموز می تواند حداکثر پس از یک جلسه آموزش در صورت نارضایتی از ادامه دریافت خدمات انصراف دهد
  • در صورت انصراف کل مبلغ ثبت نام زبان آموز در دوره مورد نظر پس از حداکثر یک هفته به وی بازگردانده خواهد شد
  • هزینه کتاب، دی وی دی، و سایر مواد آموزشی و همچنین هزینه ارسال آن بازگردانده نخواهد شد.

سفارش دهنده ترجمه

  • پس از ثبت درخواست ترجمه متن یا فیلم و واریز حداقل 30 درصد کل هزینه ترجمه امکان انصراف وجود ندارد
  • پس از اتمام ترجمه 70 درصد باقیمانده هزینه ترجمه ابتدا دریافت شده و سپس کل ترجمه در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت
  • در صورت اثبات اینکه ترجمه با کیفیت مناسب انجام نشده و شامل اشکالات متعدد است 50 درصد هزینه به سفارش دهنده بازگردانده خواهد شد

سفارش مترجم

  • متقاضی خدمات مترجم همراه یا همزمان مبلغ معادل 30 درصد را ابتدا واریز کرده و مبلغ معادل 70 درصد را بلافاصله پس از دریافت خدمات واریز خواهد کرد.
  • در صورت انصراف متقاضی 24 ساعت قبل از دریافت خدمات کل مبلغ پرداختی بازگردانده خواهد شد
  • در صورت انصراف بعد از حضور مترجم در محل ترجمه مبلغ معادل 10 درصد از مبلغ کل دریافت و مابقی مبلغ پرداختی حداکثر یک هفته پس از انصراف بازگردانده خواهد شد.

نحوه ارائه انصراف از دریافت خدمات:

همه موارد انصراف ذکر شده در بالا باید بصورت مکتوب به ایمیل آکادمی زبان ساینا sainazaban@gmail.com  ارسال گردد

 هزینه ارسال به عهده چه کسی است؟

  • هزینه کتاب، دی وی دی، و سایر مواد آموزشی و همچنین هزینه ارسال بر عهده آکادمی زبان ساینا می باشد اما در صورت انصراف خدمات گیرنده پس از ارسال، هزینه کتب و مواد آموزشی و هزینه ارسال برعهده متقاضی و سفارش دهنده می باشد.

نظرات کاربران

هدف از ایجاد بخش نظرات در آکادمی زبان ساینا، اشتراک‌گذاری تجربه‌ دریافت خدماتی است که به مشتریان خود ارائه می دهد. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند.  بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند.  آکادمی زبان ساینا در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی آکادمی زبان ساینا درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در آکادمی زبان ساینا مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

در خصوص پرداخت به مترجم و مدرس، آکادمی زبان ساینا درصدی از مبلغ دریافتی از خدمت انجام شده را کسر و الباقی را پس از پایان ارائه خدمت به حساب مشخص شده مترجم یا مدرس در فرم ثبت نام واریز خواهد کرد.

بدیهی است که درصد پرداختی به مدرس یا مترجم به میزان رضایت مندی خدمات گیرنده نیز بستگی دارد.

نمایندگی

آکادمی زبان ساینا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فیزیکی جهت فروش و یا خدمات ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق مرکز پردازش می‏‌شود.  لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به آکادمی زبان ساینا اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

سلام!

برای ارتباط با ما از طریق واتس آپ پیام بفرستید

 

× مشاوره آنلاین